Montegranaro pääses tugeva viimase neljandiku toel veerandfinaali

-Kaspar Treier ja Montegranaro | Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

Itaalia korvpalli esiliiga kaheksandikfinaalis suutis Kaspar Treieri kodumeeskond Montegranaro alistada 75:62 Biella ning seeläbi pääseda 3:1 seeria võiduga edasi veerandfinaali.

Montegranarole kuulus avaveerand 18:16, aga poolajaks oli seis 38:38 viigis. Võõrustajad läksid kolmanda veerandajaga uuesti kahe silmaga kohtumist juhtima ja oma paremus pandi maksma viimasel veerandajal, mis võideti 19:8.

Kaspar Treier teenis 15 minutit mänguaega ja viskas selle ajaga 7 punkti (kahesed 2/3, kolmesed 1/1). Lisaks võttis ta 5 lauapalli, andis ühe korvisöödu, sooritas 2 isiklikku viga ja kaotas korra palli. Valerio Amoroso oli tiimi suurim korvikütt 25 punktiga. Vastastele tõi 20 silma Timothy Jermaine Bowers.

Veerandfinaalis läheb Montegranaro vastamisi Trieste võistkonnaga, kes oli seerias Trevigliost 3:0 üle.