Suurepärase mängu teinud Siim-Sander Vene aitas Varesel kindlustada play-off koha

-Siim-Sander Vene | Foto: Courtesy of Pallacanestro Varese

Itaalia korvpalli kõrgliigas teenis Siim-Sander Vene koduklubi Varese juba kaheksanda järjestikuse võidu, kui 89:79 alistati Cremona.

Varese võitis avaveerandi 24:17 ja sama suures eduseisus mindi poolajale. Kolmanda veerandajaga jäi Cremona üheksa punktiga kaotusseisu ja seda ei õnnestunud neil ka viimasel kümnel minutil vähendada, tunnistades kokkuvõttes Varese kümnepunktilist paremust.

Siim-Sander Vene mängis 32 minutit ja viskas selle ajaga 16 punkti (kahesed 5/5, kolmesed 2/5). Lisaks võttis ta 6 lauapalli, andis 4 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, kaotas korra palli ja sooritas 3 isiklikku viga. Eestlasest ääremängijast viskas meeskonna heaks rohkem punkte vaid Stan Okoye, kelle nimele kogunes 22 silma. Cremonale tõi 23 punkti Darius Johnson-Odom.

Varesel on üks voor enne põhiturniiri lõppu tabelis kirjas 16 võitu ja 13 kaotust, mis annab neile kuuenda koha. Kuna nüüd suudeti alistada Cremona (14/15) ja ühtlasi kaotas samal ajal ka teine play-off koha pretendent Sassari (14/15), siis tagas Varese juba praegu koha veerandfinaalis.