Resultatiivne Koršunov aitas Livorno Don Boscol liigasse püsima jääda

-Livorno Don Bosco | Foto: Livorno Don Bosco Facebook

Itaalia Serie C liiga Toscana regioonis aitas Kirill Koršunov oma koduklubil Livorno Don Boscol liigasse püsima jääda, kui mängudega 2-1 saadi jagu Valdarno meeskonnast.

Väljakukkumisseeria avamängu võitis Livorno 57:45. Koršunov kogus 21,5 minutiga 5 punkti (kahesed 2/4, kolmesed 0/1, vabavisked 1/2), 2 lauapalli, ühe vaheltlõike, ühe pallikaotuse ja ühe vea.

Teises kohtumises, kus Koršunov oli 16 silmaga (kahesed 3/6, kolmesed 2/4, vabavisked 4/6) oma tiimi resultatiivseim, pidi Livorno vastu võtma 57:59 kaotuse. Lisaks kogus Koršunov ka 5 lauapalli, 4 pallikaotust ja ühe vea.

Otsustavas kolmandas mängus sai Livorno kindla 65:41 võidu. Koršunovilt 23,5 minutiga oma meeskonna paremuselt teise punktikütina 11 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 1/3, vabavisked 6/8). Lisaks ka 2 lauapalli, üks viskeblokeering, 2 viga ja üks pallikaotus.