Nurger ja Jurkatamm kogesid lombi taga võidurõõmu

-Rauno Nurger | Foto: Siim Semiskar

USA korvpalli üliõpilasliigas olid neljapäeval võistlustules kaks Eesti noormeest Rauno Nurger ja Taavi Jurkatamm, kes mõlemad said tunda ka võidurõõmu.

Nurger ja eelmised kaks mängu kaotanud Wichita State Shockers (16-4) alistasid koduplatsil 81:62 UCF Knightsi (13-7). Algviisikus alustanud eestlane mängis 16 minutit ning kogus 4 isikliku vea kõrvale 5 punkti (kahesed 2/4, vabavisked 1/2), 5 lauapalli ja ühe kulbi.

Võitjate parimana viskas Shaquille Morris 19 punkti ja hankis 6 lauapalli ning Darral Willis jr. tõi 12 silma ning 9 lauapalli.

Taavi Jurkatamm ja San Francisco Dons (12-10) olid samuti koduplatsil 69:67 üle Pacific Tigersi meeskonnast (10-12). Eestlase kontosse kogunes 12 minutiga kaks mööda läinud kahepunktiviset, 4 lauapalli (neist 3 rünnakul) ja 2 isiklikku viga.

Võitjate edukaimana viskas tagamees Frankie Ferrara 18 punkti ja jagas 6 resultatiivset söötu.