Palma pikendas Kullamäe kahekohalise punktisumma toel võiduseeriat

-Kristjan Kullamäe | Foto: CB Imprenta Bahía San Agustín Facebook

-Kristian Kullamäe | Foto: CB Imprenta Bahía San Agustín Facebook

Kristian Kullamäe ja Palma võtsid Hispaania esiliigas kolmanda järjestikuse võidu, kui võõrsil peetud kohtumises alistati tugeva viimase veerandaja toel Almansa 75:64 (12:21, 23:19, 15:17, 25:7).

21-aastane Kullamäe tõi 29 minutiga 19 silma (kahesed 4/7, kolmesed 3/6, vabavisked 2/2), hankis neli lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, tegi kaks vaheltlõiget, ühe pallikaotuse ja kaks isiklikku viga.

Palma resultatiivseim oli 21 punkti visanud Ronnie Harrell Jr ning 13 silmaga panustas võitu ka Jacobo Diaz. Vastaste parimana jäi Filip Djurani arvele 19 punkti.

Järgmise mängu Hispaania tugevuselt teises sarjas peab B-grupis kolmandat kohta hoidev Palma (9-6) kahe nädala pärast, kui koduväljakul minnakse vastamisi kuuendal positsioonil paikneva Granadaga (8-5).