Poolajaks juhtinud Sassari ei suutnud Teodosici klubi vastu finaalkohta välja võidelda

-Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

Kaspar Treieri kodumeeskond Sassari Dinamo oli reedel Itaalia superkarika poolfinaalis vastamisi Bologna Virtus Segafredoga. Hoolimata paljulubavast algusest kuulus teine poolaega Bolognale, kellelt tuli vastu võtta 76:88 (24:19, 18:21, 17:22, 17:26) kaotus.

Lauavõitluses jäi Bologna 42:33 peale ning nii lähi- kui kaugviskeid tabati Sassarist parema protsendiga. Korvisööte andis Sassari 18, Bologna 22. Pallikaotuseid tegi Bologna 14, Sassari 12.

Vigastusest taastuv Kaspar Treier oli Sassari koosseisu üles märgitud, aga mänguminuteid tema nimele ei kogunenud. Miro Bilan tegi võimsa kaksikduubli 24 punkti ja 13 lauapalliga. Marco Spissu lisas 17 punkti, Jason Burnell järgnes 13 punkti ja 6 lauapalliga ning Eimantas Bendzius tõi 11 silma.

Võitjate parimad olid Itaalia koondislane Awudu Abass ja Serbia koondislane Miloš Teodosic, kes viskasid võrdselt 13 punkti, kellest viimane jagas 6 korvisöötu. Josh Adams ja Amedeo Tessitori lisasid kumbki 11 punkti.

Teises poolfinaalmängus alistas Milano Olimpia AX Armani Exchange 76:67 Veneetsia Umana Reyer võistkonna.