Psychiko parimaks kerkinud Paasoja omasid kaotusest päästa ei suutnud

-Martin Paasoja | Foto: Siim Semiskar

Kreeka korvpalli esiliigas oli laupäeval seal pallivatest eestlastest ainsana võistlustules Martin Paasoja, kes vaatamata enda heale esitusele pidi Ateena Psychikoga võõrsilt 69:84 kaotuse Charilaose meeskonnalt vastu võtma.

Võõrustajad asusid kohtumist 23:16 juhtima ja poolajaks oli seis 45:38. Kolmas veerandaeg kuulus samuti Charilaosele ja vahe suurenes 16 punkti suuruseks. Vaatamata Psychiko viimase neljandiku 16:15 võidule oli 15-punktiline kaotus kokkuvõttes tõsiasi.

Martin Paasoja teenis mänguaega 32 minutit ja viskas 16 punkti (vabavisked 7/8, kahesed 0/6, kolmesed 3/5). Lisaks sai ta kätte 4 lauapalli, andis 2 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, kaotas kolmel korral palli ja tegi 4 isiklikku viga. Seejuures võttis ta vastastelt välja 7 viga. Psychiko paremuselt teine skooritegija oli Konstantinos Papantonakos 13 punktiga. Charilaose eest tõi Stefan Djordjevic 25 punkti.

Turniiritabelis paikneb Psychiko (13-14) üheksandal kohal, Charilaos (16-11) on neljas.