Jämtland alustas liigahooaega kaotusega, Puidetilt resultatiivne mäng

-Jaan Puidet | Foto: Jämtland Basket

Rootsi kõrgliigas palliv Eesti tagamängija Jaan Puidet ja tema koduklubi Jämtland Basket kaotasid võõrsil peetud hooaja avamängus Djurgardenile 102:108 (28:26, 22:27, 27:31, 25:24).

Suureskooriline kohtumine kulges punkt-punktis kolmanda veerandi lõpuni, kuid siis tegid võõrustajad vahe sisse ning hoidsid seda mängu lõpuni.

Algkoosseisus platsile jooksnud Puidet viibis väljakul 31 minutit ja tõi selle ajaga 15 punkti (kahesed 6/7, kolmesed 1/4). Lisaks võttis eestlane 3 lauapalli, andis 2 resultatiivset söötu, tegi ühe vaheltlõike, 3 pallikaotust ja 2 isiklikku viga.

Jämtlandi parimana viskas Steven Haney 23 silma ning kohtumise resultatiivseim oli Djurgardeni mängumees Derrick Wilson, kelle arvele jäi 35 punkti ja 7 resultatiivset söötu.

Laupäeval läheb Jämtland liigahooaja esimeses kodumängus vastamisi Nässjöga.