Punktid kirja saanud Treier aitas Sassari kindla võiduni ja veerandfinaalseeria jätkub

-Kaspar Treier | Foto: dinamobasket.com

Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo kohtus pühapäeval Itaalia korvpalli kõrgliiga veerandfinaalseeria kolmandas mängus Veneetsia Umana Reyeriga. Esimesed kaks mängu oli Sassari kaotanud ja nüüd tuli igal juhul võita, et omada lootust järgmisesse ringi pääsemiseks. Sellega hakkama ka saadi ning lõppskooriks jäi 75:60 (22:12, 25:14, 15:16, 14:18).

Kahepunkti- ja kolmepunktiviskeid tabas Sassari paremini vastavalt 48,6% – 46,2 (17/35 – 12/26) ning 37,0% – 28,6% (10/27 – 10/35). Vabavisetel oli Veneetsia edukam 66,7% – 64,7% (6/9 – 11/17). Lauavõitluse võitis Sassari 38:37 (ründelaud 10:8 Veneetsiale). Korvisööte andis Sassari rohkem 18:17, vaheltlõikeid tegid mõlemad meeskonnad 5. Pallikaotuseid kogunes Sassaril 12, Veneetsial 17.

Kaspar Treier sai mänguaega 8 minutit ja viskas 2 punkti (kahesed 1/1). Lisaks andis ta ühe korvisöödu ja tegi 2 isiklikku viga.

Marco Spissu ja Eimantas Bendzius viskasid Sassari parimatena võrdselt 13 punkti, kellest esimene andis 4 korvisöötu ja viimane võttis 4 lauapalli. Ethan Happ kogus 11 punkti ja 6 lauapalli ning Jason Burnell 11 punkti, 5 lauapalli ja 4 korvisöötu. Miro Bilan järgnes 10 punkti ja 7 lauapalliga.

Stefano Tonut oli vastaste resultatiivseim 17 punkti, 3 lauapalli ja 3 korvisööduga. Austin Daye tõi 12 punkti, hankis 7 lauapalli ja andis 3 korvisöötu. Curtis Jerrels lisas 8 punkti ja 3 lauapalli.

Neljanda veerandfinaalmängu peavad Sassari ja Veneetsia ära teisipäeval, 18. mail. Sassari võidu korral ootab neid ees otsustav viies mäng võõrsil, kaotuse puhul on Veneetsia poolfinaalis.