Raiesteta mänginud Baskonia noppis koduväljakul võidu ja viigistas Valenciaga veerandfinaalseeria

-Sander Raieste kaitses | Foto: AFP/Scanpix

Hispaania meistriliiga veerandfinaali teises mängus suutis Sander Raieste tööandja Baskonia seeria viigistada, kui koduväljakul võeti kindel 76:65 (26:16, 15:12, 21:18, 14:19) võit Valencia üle.

Baskonia resultatiivseimaks kerkis leedukas Rokas Giedraitis 15 punkti ja 7 lauapalliga. 13 silmaga toetasid teda Alec Peters ja Zoran Dragic. Kahekohalise punktisumma sai kirja ka Tonye Jekiri, kelle arvele jäi 12 punkti. 22-aastane Raieste ei pääsenud teist kohtumist järjest meeskonna koosseisu.

Valencia poolelt tõi Klemen Prepelic mängu parimana 20 silma ning teda toetas 11 punktiga Derrick Williams. Bojan Dubljevici arvele jäi 7 silma ja 9 laupalli.

Hispaania kõrgliiga veerandfinaalseeria Valencia ja Baskonia vahel on pärast kaht kohtumist viigis. Kolmas mäng kahe Euroliigas palliva meeskonna vahel toimub 4. juunil, kui eestlase koduklubi sõidab külla Valenciale.