fbpx
Close

Rain Veideman 3×3 korvpallist: kui tuleb neli venda, kes seda mängu jagavad, siis oled nagu tuppa lasknud kass

-Rain Veideman | Foto: Siim Semiskar

-Rain Veideman | Foto: Siim Semiskar

Laupäeval Tallinnas peetud koduse 3×3 korvpalli hooaja avaturniir pakkus palju põnevust ja ilusat korvpalli, kuid võitja osas läks nii, nagu paljud eelnevalt ennustasid. Võidult võidule sammunud Boft kohtas tõelist vastupanu esmakordselt alles finaalis, kuid selleks oldi valmis ja küpse mänguga võeti nooremate konkurentide ees turniirivõit.

“Kogu finaal oli selline, et ei teadnud, kummale poole läheb. Eks see 3×3 korvpall ongi selline, et kui kaugelt ära pannakse, siis ongi raske. Palju meie kolmeseid panime? Vist mitte ühtegi,” rääkis pärast finaali Korvpall24.ee portaalile saalikorvpalli jõujooni arvestades ehk Bofti kõige nimekam liige Rain Veideman.

“Järveläinen ja Jaan (Puidet) tegid alt ära. Kaitses üritasime Evartit rohkem rünnata, kuna teadsime, et ta pole väga trenni teinud. Aga kurat, mehel olid jalad all ja pani kolmeseid nii, et tolmas,” muigas Veideman.

Oma igapäevase töö ja leiva ehk 5-5 korvpalliga on tema sõnul 3×3 formaadil palju erinevusi: “Siin võid olla ükskõik kui heas vormis, aga kui tuleb neli venda, kes seda mängu jagavad ja on kokkumänginud, siis oled nagu tuppa lasknud kass.”

“Eelmisel suvel Illustes käisime meeskonnaga mina, Reinar (Hallik), Sven Kaldre ja Gerd Kanter ja kui Dorbeku sats meile vastu tuli, siis ma ei saanud enam mitte midagi aru, mis toimub. Nüüd samade meestega koos saan tunda ka rõõmu sellest mängust,” sõnas Veideman, kes uskus, et jõuab sel suvel veel 3×3 korvpalli mängima.

Järgmine 3×3 korvpalli etapp peetakse juba vähem kui nädala pärast ehk 6. juunil Rakveres.

scroll to top