Rapla Payless alistas tartlannad ning jõudis naiste teisel liigatasemel poolfinaali

-Katarina Tamm | Foto: Siim Semiskar

OlyBet Naiste korvpalliliiga II divisjonis selgus kolmapäeval teine poolfinalist, kui Rapla Payless naiskond oli kodusaalis 88:75 parem Eesti Maaülikool/Vabank Tartu Clubist.

Avaveerandi järel 28:21 juhtima läinud Rapla ei suutnud vahet hoida ja poolajapausile mindi minimaalses, 45:44 eduseisus. Mängu otsustas kolmas mänguperiood, mille kodunaiskond võitis 26:15. Mängu lõpp kulges taaskord tasavägiselt, kuid EMÜ ei suutnud raskest seisust enam välja tulla, kirjutab Basket.ee.

Rapla parimana viskas Katarina Tamm 19 punkti, 16 silma peale jäid Kristin Runnel ja Kristel Viljus. EMÜ resultatiivseim oli Nele Laurimaa 22 punktiga.

Rapla peatreener Viljo Sinikas sõnas mängujärgselt klubi Facebooki lehe vahendusel: “Kui me Maaülikooliga põhiturniiril mängisime, siis tulid võidud kergelt ja eks me ootasime ka täna kergemat mängu aga kahjuks ei tulnud nii lihtsalt. Marie Roosalu puudumine andis ka tunda.”

Küsimuse peale, mida ootab peatreener poolfinaalist, kus vastaseks tuleb Keila ja Narva paari võitja vastas Sinikas naljatades: “Loodame Keila peale, et ei peaks Narva sõitma. Tegelikult ei ole muidugi vahet.”

Poolfinaalikoha on teeninud ka valitsev meister OSK, kes alistas veerandfinaalis Pärnu 93:39. Nemad ootavad vastast paarist Luunja vs Parksepa/SK Võru