Rauno Nurger aitas Huesca meeskonna hooaja avamängus võiduni

Hispaania tugevuselt teises liigas ehk LEB Goldis palliv Rauno Nurger aitas oma koduklubi Levitec Huesca hooaja avamängus võiduni Real Betis Energia Plus üle numbritega 92:84.

Mängu alustas paremini Real Betise meeskond, võites avaveerandi 22:17. Visketabavus oli mõlemal meeskonnal küllaltki võrdne ning poolajaks oli seis väga tasavägine – 42:40 vastaste kasuks. Seejärel tabas Huesca hästi kolmeseid ning kolmanda veerandi 10-punktiline paremus saigi lõpuks maksvusele ja mäng võideti lõpuks suhteliselt kindlalt. Huesca tabas kolmeseid koguni 55% (16/29), vastaste 32% (7/22) vastu. Kuna kaitses ja lauas pingutati Real Betisiga pea võrdselt, siis võib öelda, et see mäng tehti kolmestega ära.

Huesca parim oli makedoonlane Stojan Gjuroski 21 punktiga (kolmesed 5/7). Teda toetasid Martin Tyler Haws 17, Lukas Auckliner 12 ja Daniel Garcia Garcia 11 silma ning 7 lauapalliga. Meie koondislane Rauno Nurger (208 cm) panustas 20 minuti jooksul 2 punkti (kahesed 1/2, vabavisked 0/2), noppis 4 lauapalli, võttis ühe palli vahelt ja tegi kaks pallikaotust.

Vastaste parimad olid Matthew Harrison Stainbrook 15, Thomas Bropleh 13 ja John Andrew Dee 12 punkti ja 6 lauapalliga.

Nurgeri koduklubi Huesca läheb järgmisele mängule võõrsile seega võidutunnetega, kui 10. oktoobril ootab neid vastasseis Palma Iberojetiga.