Rauno Nurger jätkab Hispaanias võidukalt ja tabelis tõusti neljandaks

-Rauno Nurger | Foto: Club Baloncesto Breogan SAD Facebook

Rauno Nurger ja CB Breogan said Hispaania esiliigas (LEB Gold) koduväljakul jagu tabeli keskmike hulka kuuluvast Melilla meeskonnast skooriga 88:84 (29:16, 27:24, 13:23, 19:21).

Esimest poolaega valitseti favoriidile kohaselt, kuid vastane osutas oodatust tugevamat vastupanu ning mäng läks teisel poolajal põnevamaks. Mõlemad meeskonnad tabasid hästi ning võrdsed oldi lauavõitluses. Lõpuks oli õnn siiski tugevama poolel.

Nurger tõi võidumängus 26 minutiga neli punkti (kahesed 1/3, kolmesed 0/1, vabavisked 2/2) võttis viis lauapalli, tegi ühe vaheltlõike, kaks pallikaotust , pani ühe kulbi ning teenis kaks viga. Meeskonna parimad olid Roope Ahonen 18, Jose Frias 17, Alexandru Olah 12 ning Massine Fall 11 silmaga.

Kaotajate poolel oli parim Amadou Sidibe 25 silma ning 10 lauapalliga. Hea mängu tegid ka Osvalds Matulionis 24 ning eelmisel hooajal Riia VEF-i eest eestlastele palju pahandust teinud lätlane Andris Misters 15 punktiga.

Liigatabelis tõusis Breogan neljandale kohale, olles võitnud kaheksa ning kaotanud neli kohtumist. 15. detsembril kohtutakse võõrsil lähirivaali Mallorca-PA tiimiga.