Rauno Nurgeri korralik mäng aitas Huesca suure võiduni

-Rauno Nurger | Foto: Ekraanitõmmis

Rauno Nurgeri koduklubi Huesca võitis Hispaania tugevuselt teises liigas (LEB Gold) suurelt Caceresi meeskonna skooriga 86:59 (21:16, 17:17, 27:15, 21:11).

Mõlemad meeskonnad olid mänguks valmis ning esimesed kaks veerandaega möödusid võrdsete heitluses. Poolajaks oli kodumeeskonna Huesca edu vaid viiepunktine. Seejärel lagunes Caceresi mäng täielikult.

Kolmandal veerandil tabas Nurgeri meeskond oluliselt paremini viskeid ning mängiti kaitses puhtalt (vastased teenisid mängu peale kokku 2 vabaviset) ja neljandik võideti 12-punktiga. Viimasel veerandil võit vormistati ning kogu mäng kuulus kindlalt 27-punktise paremusega Huescale.

Viskeid tabati Nurgeri meeskonna poolt kadestamisväärselt hästi (kahesed 23/42, kolmesed 11/23) ning meie mehe panus oli 21 minutiga 8 punkti (kahesed 4/6), 6 lauapalli, üks sööt, vaheltlõige ja pallikaotus. Meeskonna parimad oli Tyler Martin Haws 18, Lukas Auckliner 14, Stojan Gjuroski 13 ja Daniel Garcia Garcia 10 punktiga.

Caceresi poolelt paistsid silma Nikola Rakocevic 20 ja Victor Manuel Serrano Marivela 12 punkti ning 8 lauapalliga.

Liigatabelis asub Huesca 4 võidu ja 1 kaotusega neljandal kohal. Sama palju on võite ja kaotuseid viiel meeskonnal. Järgmine mäng toimub 2. novembril võõrsil Palencia vastu, kes asub tabelis Nurgeri klubi ees kolmandal kohal.