Ravennale kontrollturniirilt kolmas koht, Jurkatamm resultatiivne

-Mikk Jurkatamm | Foto: Basket Ravenna Piero Manetti Facebook

Mikk Jurkatamme koduklubi Ravenna OraSi Basket võitis hooajaeelsel Matteo Bertolazzi mälestusturniiril kolmanda koha, kui pronksimängus alistati Verona Tezenise meeskond tulemusega 76:63 (20:10; 27:23; 14:15; 15:15).

Eestlase koduklubi tegi vastastega vahe sisse juba esimesel poolajal, mis võideti 47:33. Teisel poolajal suudeti kättevõideldud edu hoida ning Verona meeskonnal ei tekinud enam võimalust mängukäiku ümber pöörata.

Ravenna tulemuslikumana viskas 18 punkti Adam Smith. Jurkatamm panustas pronksimängu võitu kaheksa punkti. Verona meeskonna parimana tõi Mattia Udom 17 punkti.

Laupäeval peetud poolfinaalis pidi Ravenna meeskond suureskoorilises mängus tunnistama Derthona Basketi paremust tulemusega 88:95 (20:15; 21:31; 30:23; 17:26). Ravenna parimana tõi Matteo Montano 20 punkti, eestlase saldosse kanti 6 silma. Võitjate poolelt säras 21 punktiga Mirza Alibegovic.