Rekordiliselt mänguaega teeninud Kriisa ja Järveläineni koduklubid said kirja kaotused

-Kerr Kriisa | Foto: Kaunase Žalgiris

Reedel pidid kaotuse vastu võtma nii Joonas Järveläineni koduklubi Plymouth Raiders kui ka Kerr Kriisa ja Kaunase Žalgirise duubelmeeskond.

Joonas Järveläineni koduklubi Plymouth Raiders jäi Suurbritannia kõrgliigas võõrsil 79:95 alla Bristol Flyersile.

Plymouth Raiders kaotas avaveerandi 13:25 ning poolajapausiks oldi taga juba 29:53. Teisel poolajal suutis eestlase koduklubi küll vahet vähendada, kuid suurest kaotusseisust välja tulla neil ei õnnestunud.

Pingilt sekkunud Järvelainen viibis väljakul 23 minutit, mille jooksul viskas ta 12 punkti (kahesed 3/4, kolmesed 1/6, vabavisked 3/4), võttis 3 lauapalli ning tegi ühepallikaotuse ja 3 isiklikku viga.

Plymouth Raidersil on nüüd turniiritabelis kirjas 11 võitu ja 13 kaotust, millega langeti 7. kohale.

Kerr Kriisa ja Kaunase Žalgirise duubelmeeskond kaotasid Leedu esiliiga põhiturniiri viimases mängus võõrsil Tauragele 61:75.

Žalgiris jäi esimeste minutitega 3:13 taha ning kaotas avaveerandi 14:18. Poolajaks oli seis 33:40 ja kolmanda veerandaja lõpuks 48:59.

Algviisikus alustanud Kriisa viibis väljakul kauem kui keegi teine – 34 minutit – ning püstitas sellega oma isikliku rekordi. Tema arvele jäi kehva visketabavuse juures lõpuks 9 punkti (kahesed 1/4, kolmesed 2/12, vabavisked 1/2), 3 lauapalli, 4 resultatiivset söötu, 2 vaheltlõiget, 2 pallikaotust ja 4 isiklikku viga.

Žalgirise duubelmeeskond sai põhiturniiril 19 võidu ja 21 kaotusega 10. koha. Play-off’i esimeses ringis tuleb Žalgirisel vastamisi minna põhiturniiri 7. meeskonnaga.