Huesca resultatiivseimaks kerkinud Nurgeri panusest võiduks ei piisanud

-Rauno Nurger | Foto: cbphuesca.com

Hispaania tugevuselt teises liigas (LEB Gold) pidi Rauno Nurgeri kodumeeskond Huesca Levitec vastu võtma valusa 87:88 kaotuse Melilla Baloncesto tiimilt.

Külalised asusid kohtumist 19:14 juhtima, kuid poolajaks oli Huesca 37:34 peal. Viimaseks neljandikuks suurendasid võõrustajad vahe neljale punktile, aga neljandal veerandajal 22:17 parem olnud Melilla sai kokkuvõttes minimaalse võidu kirja.

Rauno Nurger teenis mänguaega 35 minutit ja viskas 20 punkti (vabavisked 7/7, kahesed 5/9, kolmesed 1/1). Lisaks võttis ta 5 lauapalli, andis 4 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, 2 pallikaotust ja 3 isiklikku viga. Stojan Gjuroski oli Huesca paremuselt teine skooritegija 19 punktiga, Melilla poolelt tõi Jonathan Gilling 23 silma.

Turniiritabelis jätkab Huesca 14 võidu ja 11 kaotusega üheksandal kohal. Melilla (17-8) asub teisel positsioonil.