fbpx
Close

Janne Pulk viis Bundesligas oma skoorirekordi uutesse kõrgustesse

Avatar
-Janne Pulk (#24) ja TKH Basketball | Foto: TKH Basketball Damen Facebook

Nädalavahetusel olid Saksamaa naiste meistriliigas võistlustules nii Janne Pulk kui ka Merike Andreson. Janne Pulk ning Hannover võitsid Freiburgi 71:67 (27:5, 14:17, 11:16, 19:29) ning Anderson ja Keltern alistasid Herner TC võistkonna 75:56 (19:21, 21:10, 12:13, 23:10).

Janne Pulk viibis väljakul 28 minutit, mille jooksul kogus ta kokku 20 punkti (visked väljakult 9/16), lisaks sai ta kätte ühe lauapalli ning andis ka ühe tulemusliku söödu. Samuti patustas Pulk nelja pallikaotusega.

Hannoveri resultatiivseim oli Aliaksandra Tarasava, tuues 24 punkti ja 6 lauapalli.

Kaotajate edukaimaks oli Samntha Jean Fuehring 24 punktiga. Lisaks suurele punktisaagile sai ta kätte 8 lauapalli ning tegi 2 vaheltlõiget ning andis ühe resultatiivse söödu.

Merike Andresoni arvele jäi võidumängus Herneri üle 4 punkti ja üks lauapall, üks korvisööt ja üks vaheltlõige. Lisaks patustas ta kahe pallikaotusega.

Kelterni tulemuslikum oli Emmanuella Mayombo, kelle arvele kogunes 20 punkti ja 2 korvisöötu.

Kolme võidu ja ühe kaotusega Hannover asub liigatabelis kolmandal kohal. Tabeli liidrina jätkab Andresoni koduklubi Keltern. Oma järgmised kohtumised peavad eestlannade koduklubid 20. oktoobril, kui Janne Pulk ja Hannover kohtuvad võõrsil Saarlouis Royals TV võistkonnaga ning Andersoni koduklubi kohtub võõrsil Osnabrück Panthersiga.

scroll to top
Inline
Inline