Robert Valge 29 punkti meeskonda napist kaotusest ei päästnud

-Robert Valge | Foto: San Pablo Burgos/M. González

Robert Valge oli Hispaania tugevuselt neljandas liigas (EBA) väga heas hoos, kuid Burgose duublil tuli napimast napim kaotus vastu võtta Easo Loquillo meeskonnalt tulemusega 79:80 (27:23, 19:25, 16:20, 17:12).

Põnev mäng möödus tõusude ja mõõnadega, kus esimese poolaja järel juhtis vaid kahe punktiga Easo meeskond. Teine poolaeg möödus samas taktis, kus kumbki meeskond ei saavutanud märkimisväärset edu. Lõpuks sai natukene parem visketabavus Easo poolt maksvusele ning sellega ka napp võit võeti.

Robert Valge viskas 38 minuti jooksul kohtumise parimana 29 silma (kahesed 6/12, kolmesed 4/9, vabavisked 5/5), rabas 4 lauapalli ja tegi 2 pallikaotust. Teda toetas Igor Cvorovic 15 punktiga.

Võitjate parimad olid Iker Erroman Ansorena 20, Inigo Mendizabal 12, Gonzalo Martinez 12 ja Martin Garces 10 silmaga.

Burgose duubel on 6 võidu ja 5 kaotusega liigatabelis 6. kohal. Pärast pikemat pausi kohtutakse 13. jaanuaril võõrsil C.B Valle De Eguesi meeskonna vastu.