fbpx
Close

Roberts Štelmahers: meil on 12-meheline koosseis, mitte vaid üks või kaks mängijat

-Roberts Štelmahers | Foto: Hendrik Osula/BC Kalev/Cramo

-Roberts Štelmahers | Foto: Hendrik Osula/BC Kalev/Cramo

Kolmapäeval jätkas BC Kalev/Cramo oma head hoogu, kui vaatamata mõningatele koosseisuprobleemidele alistati VTB Ühisliigas tabelis viiendal positsioonil paiknev Nižni-Novgorodi meeskond 86:84.

Eesti esiklubil õnnestus võit võtta olukorras, kus Janari Jõesaar, Janis Kaufmanis ja Tanel Kurbas ei mänginud ning lihasevigastuse saanud Maurice Kemp sai väljakul viibida kõigest pool minutit. Seetõttu pidi Kalevi peatreener Roberts Štelmahers teiste meeste vahel vabaks jäänud minutid ära kasutama ning kõik tulid oma ülesannetega toime.

“See oli raske mäng ja me ei teadnud, mida oodata. Teadsime, et vastaste koosseisus on kõik pikad ja noored. Meil endal oli koosseisuga enne kohtumist probleeme, kuid üldiselt oli meilt väga hea mäng. Kõik maadlesid oma probleemidega, kuid meie võitsime ja olen selle üle väga õnnelik,” kommenteeris Štelmahers pärast kohtumist.

Kalevil alustas tiimiga viimasena liitunud, kuid seni üsna vähe minuteid saanud leegionär Marques Townes kohtumist avaviisikus ning kümneks minutiks usatati platsile ka noormängija Indrek Sunelik.

Štelmahers sellest suurt numbrit ei teinud: “Olen väga rahul oma mängijatega. Nagu olen öelnud, siis meil on 12-meheline koosseis, mitte vaid üks või kaks mängijat. Meil on 12 meest, kes on protsessis sees ja olen tänulik neist igaühe üle.”

scroll to top