fbpx
Close

Roberts Štelmahersi juhendatav Läti kinnitas osalemist Tallinna turniiril

-Läti korvpallikoondis | Foto: CHINE NOUVELLE/SIPA/Scanpix

-Läti korvpallikoondis | Foto: CHINE NOUVELLE/SIPA/Scanpix

Eesti Korvpalliliit korraldab korvpalli 100. aasta juubeli raames sõprusturniiri, millest võtavad osa Eesti, Läti ja Leedu meeste korvpallikoondised. Võistlus kannab sümboolselt nime Balti keti karikas. Täna kinnitas oma osavõttu ka Läti korvpallimeeskond. Mängud peetakse 24.-26. juulini Tallinnas.

Eesti Korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi sõnas Basket.ee vahendusel, et sisuliselt olid lätlased oma jah-sõna öelnud juba möödunud nädala lõpus. “Läti koondise peatreener Roberts Štelmahers tahtis enne otsuse langetamist selget ülevaadet sellest, milliste mängijatega saavad nad Balti keti karikal arvestada. Tänasel päeval on neil see teadmine olemas. Meil on väga hea meel, et saame tugevate lähinaabritega enne tähtsaid EM-valikmänge koduväljakul rinda pista ja Eesti korvpalli juubeliaastal fännidele tipptasemel mänge pakkuda.”

Läti rahvuskoondis käis viimati Eestis 2014. aasta suvel, kui meie mehed võitsid Valgas peetud sõpruskohtumise 72:60. Lõpliku koosseisu avaldavad lõunanaabrid lähinädalatel.

Kõiki turniiri mänge näeb otseülekandes Delfi TV ja Telia Inspira telekanali vahendusel.

scroll to top