Rohkelt mänguaega teeninud Kirill Koršunov alustas uut hooaega võiduga

-Kirill Koršunov | Foto: Daniele Lenzi

18-aastane Kirill Koršunov alustas uut liigahooaega võiduga, kui tema koduklubi Livorno Don Bosco alistas pühapäeval võõrsil San Vincenzo meeskonna.

Serie C Gold Toscana regioonis ehk Itaalia tugevuselt neljandas liigas mängiv Livorno lõpetas avaveerandi 21:21 viigiga ning jäi poolajaks 3 punktiga kaotusseisu (36:39). Kohe kolmanda veerandi alguses tegi eestlase koduklubi 11:0 vahespurdi ja lõpetas perioodi 51:49 eduseisus. Viimane veerand kulges tasavägiselt, kuid Livorno suutis edu hoida ning võitis kohtumise 71:68 (21:21, 15:18, 15:10, 20:19).

Algviisikus alustanud Koršunov viibis väljakul üle 35 minuti, visates selle ajaga 11 punkti (kahesed 4/6, kolmesed 0/3, vabavisked 3/4). Lisaks sai noor ääremängija kirja 5 lauapalli, 4 pallikaotust ja 4 viga. Lorenzo Fantoni tõi meeskonna parimana 20 silma. Kaotajate hulgast kerkis üleplatsimeheks Andrew Gabellieri 22 punktiga.

Järgmise Serie C kohtumise peab Livorno 14. oktoobril, kui võõrustatakse Valdarno Synergy meeskonda.