fbpx
Close

Rosenthali otsustavad kaugvisked, Kaldrete teravus ja Ermi kogemused viisid Treimixi Rakveres võidule!

-Treimix (Tom Kaldre, Heigo Erm, Märt Rosenthal ja Sven Kaldre) | Foto: Siim Semiskar

-Treimix (Tom Kaldre, Heigo Erm, Märt Rosenthal ja Sven Kaldre) | Foto: Siim Semiskar

Rakvere laupäeval koguni 11 tundi järjest väldanud 3×3 korvpalliturniiril selgitati võitjad paljudes vanuseklassides, kuid kõige enam pälvis tähelepanu loomulikult eliitsari, kus võidu teenis meeskond Treimix (Sven Kaldre, Tom Kaldre, Märt Rosenthal ja Heigo Erm.

Kolmestest alagruppidest tulid võitjatena välja Treimix, Martin Dorbeku tiim Boft/Linnujalad ja teenekas 3×3 korvpalli võistkond Kvartett. Etteruttavalt võib öelda, et samad meeskonnad jõudsid täpselt selles järjestuses lõpuks ka poodiumile.

Treimix ja Kvartett (Erik Luts, Jaagup Toome, Gaspar Bibikov ja Andreas Märtson) pidasid poolfinaalis maha turniiri kõige tulisema lahingu, mille Treimix võitis lõpuks tänu Märt Rosenthali kaugviskele 21:19. Teises poolfinaalis sai Boft/Linnujalad (Martin Dorbek, Roland Prii, Oliver Metsalu ja Riho Suija) 21:15 jagu Scanweldist.

Finaalis pani Treimix kindlalt oma paremuse Boft/Linnujalad meeskonna vastu maksma ning võitis lõpuks 21:12.

Amatööride turniiril üllatas taas kõiki Jäätisekohvik (Steven Saal, Eerik Parvits, Karl Sobak ja Risto Häelme), kes finaalis sai 16:10 jagu KK Hitost. Hooaja avaturniiril täielikult kõrbenud Jäätisekohvik on seejärel nii Võsu kui nüüd Rakvere turniiridel mänginud ennast võitjaks.

Poiste U18 turniiril võttis emotsionaalse võidu võistkond Kirsid (Kert Kasemets, Andris Smorodin, Henry Liht ja Joosep Põldre), kes sai finaalis 17:16 jagu favoriitideks peetud Helikopterist (Kaspar Sepp, Erik Pärnapuu, Markus Ladoga ja Oliver Pere).

Teiste vanuserühmade võitjate ja kõikide tulemustega saab tutvuda SIIN. Kogu turniir kestis koguni 11 tundi, kui esimesed vanuseklassid alustasid kell 10 hommikul ja mehed lõpetasid kella 21 paiku.

scroll to top