Saimon Suti kahekohaline punktisumma tõi Oberwartile suure võidu

-Saimon Sutt | Foto: Martin Pröll/Proellography

Saimon Sutt ja Oberwart Gunners võtsid Austria korvpalli kõrgliigas kindla ning suure võidu, kui võõral väljakul saadi jagu Traiskirchen Lions’ist 83:52 (24:14, 21:12, 9:10, 29:16).

17 minutiga tõi Sutt kodumeeskonnale 12 punkti (kahesed 2/3, kolmesed 2/4, vabavisked 2/3), hankis ühe lauapalli, jagas kolm tulemuslikku söötu, tegi ühe vaheltlõike ja ühe pallikaotuse.

Oberwarti resultatiivseimateks kerkisid Georg Wolf 16 ja Lawrence Alexander 15 silmaga. Kaotajate parimana jäi Shawn L. Ray arvele 12 punkti ning üheksa lauapalli.

Kuueteistkümnes kohtumises platsil käinud Sutt on keksmiselt 22,5 minutiga visanud 11,4 punkti (kahesed 55%, kolmesed 40%, vabavisked 86%), andnud 2,3 resultatiivset söötu, võtnud 2,8 lauapalli ja teinud ühe vaheltlõike.

Oberwart Gunners (13-5) lõpetas põhiturniiri kolmanda kohaga ning pääseb koos liigatabeli kuue esimesega edasi järgmisesse vooru. Edasised kohtumised ja vastased selguvad pärast käimasoleva vooru lõppu.