fbpx
Close

Saimon Suti uus koduklubi alustas hooaega liiga tugeva vastase vastu

-Saimon Sutt | Foto: Siim Semiskar

-Saimon Sutt | Foto: Siim Semiskar

Pärnu Sadamast laia maailma ehk Austria klubisse Oberwart Gunners mängima siirdunud eestlane Saimon Sutt tegi uue kodumeeskonna eest kolmapäeval debüüdi, kui kontrollmängus jäädi koguni 55:101 alla Ungari meistrile Szombathely Falcole.

24-aastane ja 2-meetrine eestlasest tagamängija oli üks kaheksast Gunnersi mängijast, kes punktiarve avada suutis, kui tema arvele kogunes 6 silma.

Kaotajate parim oli Sebastian Käferle 14 punktiga, Maximillian Schücker lisas 11, Andrius Mikutis 8 ja Renato Poljak sarnaselt Sutile 6 silma.

Gunnersi koduleheküljel toodi suure kaotuse põhjusena välja Austria klubi ja Ungari meeskonna erinevad staadiumid ettevalmistuses. Seejuures reisis ungarlastega väidetavalt kaasa ka koguni 600 kõvahäälset toetajat, mis ühe sõprusmängu kohta tundub uskumatu number.

Gunnersi peatreener Horst Leitner sõnas: “Mõnusa publiku ees ja äärmiselt talendika ja kogenud vastase vastu saime võimaluse kontrollida, mis seisus me hetkel oleme. Ühest küljest jäin oma meeskonna tegemistega rahule, teisest küljest on meil veel liiga vara sellise kaliibriga vastasega mängimiseks.”

Sutt ja tema klubi saavad nüüd kümme päeva valmistuda, kui 14. septembril toimub meeskonna uue hooaja ametlik avaüritus, kus lisaks fänniüritustele peetakse ka kontrollkohtumine Horvaatia klubi KK Zabokiga.

scroll to top