fbpx
Close

Saku I liigas läks kuu parima auhind ameeriklasele, II liigas jagasid au Ehte ja Simm

-Allan Ehte | Foto: Siim Semiskar

-Allan Ehte | Foto: Siim Semiskar

Aasta kõige lühem kuu on märkamatult läbi saanud ja aeg on taas tunnustada parimaid korvpallureid. Saku I liiga veebruarikuu MVP tiitli pälvis KA Tallinna Kalev/TLÜ ameeriklasest tagamängija Devonte Devon Brown.

Alles veebruari alguses meeskonnaga liitunud Brown kogus kolmes kohtumises keskmiselt 22 punkti, 13 lauapalli, 4 resultatiivset söötu ja 3 vaheltlõiget. Kõikides mängudes tegi 26-aastane mängumees kaksikduubli (21p + 12lp, 23p + 15lp ja 21p + 12lp).

Kalevlased võitsid möödunud kalendrikuul kõik kolm kohtumist ning jätkavad turniiritabelis RSK Tarvase järel teisel kohal. Põhiturniiri lõpuni on jäänud veel neli kohtumist.

Saku II liigas teenisid kuu parima mängija tiitlid A-alagrupis Allan Ehte Kadrina Karudest ja B-alagrupis Veiko Simm KK Hito/BC Karjamaa meeskonnast.

Käesoleval hooajal juba kolmandat korda kuu parima mängija tiitliga pärjatud Allan Ehte kogus veebruaris keskmiselt võimsad 32 punkti, 6 lauapalli, 6 resultatiivset söötu ja kolm vaheltlõiget mängu kohta. Kokku pidas Kadrina meeskond kolm võidukat kohtumist ja Ehte skooris neis kõigis üle 30 punkti. Tema visketabavus oli samuti muljetavaldav: kahesed 20/30 (67%) ja kolmesed 10/26 (38,5%).

Veiko Simm kogus kahes veebruarikuises kohtumises keskmiselt 13 silma, 12,5 lauapalli, 4,5 resultatiivset söötu ja 2 vaheltlõiget. B-alagrupi võidu kindlustanud KK HITO/BC Karjamaa kogus põhiturniiril 13 võitu ja ühe kaotuse.

Kuu parimatele paneb auhinna välja liiga nimisponsor Saku Õlletehas.

scroll to top