fbpx
Close

Saladuskate maas! Tallinna Kalev/TLÜ koosseisus on kaks lätlast, kaks ameeriklast ja hollandlane

-Tallinna Kalev/TLÜ | Foto: Siim Semiskar

Seni vähemalt enda poolt täielikus meediavaikuses uueks hooajaks meeskonda komplekteerinud ja valmistunud Tallinna Kalev/TLÜ astus reedel üles Kadrinas toimuval kontrollturniiril, kus teeniti väga kindel võit esiliigaklubi Rae Koss/Hansaviimistluse vastu. Sellega said lisaks Eesti mängijatele selgeks ka leegionärid, kes “väikese Kalevi” särgis hooaega alustama peaksid.

Kirjutasime Korvpall24 portaalis mõnda aega tagasi, kuidas Tallinna Kalevil eestlastega komplekteerimine sujub. Nüüd saame kinnitada, et toonane jutt oli üsna suures osas tõene, kuid mõningaid muutusi on vahepeal siiski toimunud.

Eesti meestest alustavad peatreener Kalle Klandorfi ja abitreener Brett Nõmme käe all hooaega Mario Paiste, Martin Jurtom, Joonas Järveläinen, Georg Allemann, Marek Ojamäe, Aleksander-Oliver Hint ja Eric Schmalz. Väidetavalt on Tallinna Kalev/TLÜ-ga treenimas ka Illimar Raiend, kes vähemalt Superkarika avaringis esindas esiliigaklubi Rae Koss/Hansaviimistlust. Hetkel on segane Kent-Kaarel Vene saatus, kes Korvpall24 portaali andmetel Tallinna Kalevis vähemalt praeguse seisuga ikkagi ei jätka.

scroll to top