fbpx
Close

Sassari jätkas superkarikamänge hiilgava võiduga, Treieri olukord pole endiselt kiita

-Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

-Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

Kaspar Treieri kodumeeskond Sassari Dinamo naasis Itaalia superkarikasarjas taas võidulainele, kui Rooma Virtus alistati suurelt 99:76 (35:22, 26:15, 21:13, 17:26). Eelmise mängu oli Sassari kaotanud Brindisi New Basket võistkonnale 95:96.

20-aastane ääremängija Treier oli eelmises kolmes superkarikamängus küll Sassari koosseisus, aga mänguaega 204 cm pikkune Eesti korvpallikoondislane ei teeninud. Nüüdki oli ta kohtumise protokollis kirjas, ent mänguminuteid endiselt ei kogunenud, sest väidetavalt on meest vaevamas varbavigastus.

Justin Tillman oli resultatiivseim 21 punktiga. Eimantas Bendzius lisas 15 ja Miro Bilan 14 punkti (võttis veel 6 lauapalli). Jason Burnell tõi 13 silma ja kogus 9 lauapalli. Vastaste eest viskasid Chris Evans ja Tommaso Baldasso võrdselt 15 punkti.

Sassarit ootab D-alagrupi viimases esmaspäeval toimuvas matšis ees kohtumine Henri Drelli koduklubi Pesaro Victoria Libertasega. Esimeses omavahelises mängus jäi Sassari peale tulemusega 86:71.

One Comment

  1. Treier on vigastatud (varvas) juba umbes nädal aega . On igas mängus tsiviil riietes pingi kõrval. Itaalia meediast lugedes öeldi vigastuse pikkuseks 7-14 päeva. See ongi põhjus miks Treier pole mänginud viimast 4-5 mängu. Vigastus on ka näha mängus Rooma Virtusega.

Comments are closed.

One Comment
scroll to top