Siim-Sander Vene endine koduklubi võttis Gran Canaria üle magusa võidu

-Siim-Sander Vene | Foto: CB Gran Canaria Facebook

Hispaania korvpalli kõrgliigas kohtus Siim-Sander Vene Gran Canaria Herbalife’i särgis laupäeval oma endise koduklubi Manresa BAXI-ga. Külalisvõistkonnalt tuli vastu võtta aga 76:84 kaotus.

Avaveerand lõppes seisult 21:21, aga poolajaks oli Gran Canaria 39:37 ette pääsenud. Kolmas veerandaeg kujunes suurepäraseks Manresale, mis võideti 31:20 ja saadi viimaseks neljandikuks kätte üheksapunktiline eduseis. Kaugvisetel (mängu lõpuks 4/24) ebaõnnestunud Gran Canaria suutis tulla kahel korral veel kuue punkti kaugusele, aga lõpuminutitel olid siiski külalised kindlamad ja võtsid kaheksapunktilise võidu.

Siim-Sander Vene sai mänguaega 8,5 minutit, kuid punktiarve jäi avamata (kahesed 0/1). Tema nimele jäi veel üks pallikaotus ja 3 isiklikku viga. Jacob Wiley viskas Gran Canaria parimana 15 punkti, võitjatele tõi Gabriel Lundberg samuti 15 silma.

Gran Canaria (10-18) langes turniiritabelis ajutiselt 15. kohale, Manresa (16-12) on kuues.