Siim-Sander Vene ja Varese alistasid play-off kohal paikneva Sassari

-Siim-Sander Vene | Foto: Courtesy of Pallacanestro Varese

Itaalia korvpalli kõrgliigas teenis magusa 91:87 võidu Siim-Sander Vene koduklubi Varese, kui alistati võõrsil Sassari meeskond.

Varese oli terve kohtumise jooksul dikteerivam pool, kui võideti avaveerand 27:20 ja poolajaks oli nende eduseis 52:39. Kolmanda veerandaja lõppedes suutis Sassari vahe vähendada siiski kuuele punktile ja visata ka viimasel neljandikul külalistest rohkem punkte. Kokkuvõttes siiski oodatud tulemust ei saadud ning Varese sai teenitud võidu.

Siim-Sander Vene teenis 26 minutit mänguaega, mille jooksul viskas 6 punkti (kahesed 3/5), võttis 2 lauapalli, tegi 3 vaheltlõiget ja andis 4 korvisöötu. Negatiivse poole pealt tegi eestlane 3 isiklikku viga ja 2 pallikaotust. Varese parim oli Stanley Okoye 27 punktiga, Tyler Cain lisas 12 silma ja 13 lauapalli. Vastaste poolelt sai 24 punkti kirja veel 2016. aastal Riia VEF-is pallinud Joshua Bostic.

Liigatabelis asub Varese (10-13) 12. kohal. Sassari (12-11) on seitsmes.