Siim-Sander Vene kostitas põnevusmängus Real Madridi kahe kaugviskega

-Siim-Sander Vene | Foto: EPA/Scanpix

Hispaania korvpalli kõrgliigas pidi Siim-Sander Vene koduklubi Gran Canaria Herbalife pühapäeval tunnistama kodusaalis Madridi Reali 77:71 paremust.

Gran Canaria läks juba avaveerandil 18:14 ette ja poolajaks juhiti 35:27. Kolmas veerandaeg kuulus Realile 24:14 ja nii algas viimane neljandik külaliste kahepunktilisest eduseisust. Viie minuti möödudes oli Gran Canaria veel 63:62 peal, kuid vajalikel momentidel tõid Reali poolelt punkte Facundo Campazzo, Walter Tavares ja Fabien Causeur ning kätte saadi raske kuue punkti suurune võit.

Lõpuhetkedel platsil viibinud ja 24 minutit mänguaega teeninud Siim-Sander Vene viskas 8 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 2/3). Veel võttis ta 2 lauapalli, andis ühe korvisöödu ja tegi 3 isiklikku viga. Clevin Hannah oli Gran Canaria parim 19 punktiga, Reali eest tõi Facundo Campazzo 18 punkti, kes tabas seejuures 12 vabaviset.

Turniiritabelis asub Gran Canaria (9-17) 14. kohal. Real Madrid (20-6) hoiab jätkuvalt teist kohta.