Siim-Sander Vene näitas võõrsil Moskva CSKA vastu resultatiivset mängu

-Siim-Sander Vene | Foto: CB Gran Canaria Facebook

Korvpalli Euroliigas pidi Siim-Sander Vene kodumeeskond Gran Canaria Herbalife tunnistama Moskva CSKA 107:85 paremust.

Avaveerand kuulus CSKA-le 29:20 ja ka järgmised kümme minutit kulgesid skoorirohkelt, mis andsid kodumeeskonnale poolajaks 56:42 eduseisu. Gran Canaria ei saanud kaitset pidama ning kolmas veerandaeg kaotati samuti 22:27, millega paisus vahe 19 punktile. Viimane neljandik oli võrdsem, kuid CSKA sai kokkuvõttes 107:85 võidu.

Siim-Sander Vene teenis mänguaega ligi 26 minutit ning viskas 7 punkti (kahesed 2/3, kolmesed 1/4). Lisaks võttis ta ühe lauapalli, andis 2 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike ja 4 isiklikku viga. Gran Canaria parimatena tõid Kim Tillie ja Marcus Eriksson 13 punkti. CSKA eest viskas Sergio Rodriguez 18 silma ning jagas 8 korvisöötu.

Turniiritabelis jätkab CSKA 18 võidu ja viie kaotusega teisel kohal. Gran Canaria (6-17) asub 15. positsioonil.

Gran Canaria on Euroliigas taas võistlustules 28. veebruaril, mil võõrustatakse Ateena Panathinaikost. Hispaania kõrgliigas mängitakse 3. märtsil San Pablo Burgosega.