fbpx
Close

VIDEO | Siim-Sander Vene oma rollist Gran Canarias: pean nurgas ootama, kuni pall tuleb ja siis ära panema

-Siim-Sander Vene | Foto: Karl Rinaldo

Korvpalli Euroliigas pidid Siim-Sander Vene ja Gran Canaria reede õhtul kodusaalis vastu võtma valusa 104:106 (28:27, 18:12, 21:29, 22:21, 15:17) lisaajakaotuse Milano Olimpia meeskonnalt. Kuigi normaalaja lõpus õnnestus Hispaania klubil kaotusseisust välja tulla, siis lisaaeg ei suudetud enam Milanoga lõpuni ühte sammu astuda.

“Valus-valus on selline kaotus. Meil oli seda (võitu) hirmsasti vaja tegelikult… ja veel lisaajal ka,” kommenteeris sel hooajal ainsa eestlasena Euroliigas väljakule pääsenud Vene pärast mängu videointervjuus Kanaaridel viibivale Korvpall24.ee sõsarportaali Võrkpall24.ee peatoimetajale Karl Rinaldole.

“Kuidagi nad said järele. Mõned head kaitsed ja nagu ikka sellistes mängudes, siis detailid loevad. Selle taha ta tavaliselt kipub jääma. Lõpus nad said palju vabaviskeid ka veel…” vihjas Vene veidi ka kohtunike tegevusele. Täpsema küsimuse kohta vilemeeste partii aadressil vastas Vene poliitkorrektselt: “Kodus loodad, et on natukene sinu poole see asi, aga täna niipidi ja kaotus on tõsiasi.”

“Esimene poolaeg oli täitsa okei, suhteliselt pikalt mängisin,” kommenteeris eestlasest äär oma 17 minuti ja 8 punktiga lõppenud esitust. “Pean nurgas ootama seni, kuni (pall) tuleb ja siis ära panema. Asja mõte on selles, et kui ma seal ühes nurgas olen, siis minu pealt väga palju ei aidata ja peaks korvi alla rohkem ruumi jääma. Aga selline see joonis meil on.”

Kuigi Euroliigas on Gran Canaria (6-15) saanud nüüd kuus järjestikust kaotust ning tabelis edestatakse hetkel vaid kahte konkurenti, siis eestlase kinnitusel soovitakse Vana Maailma tugevaimas klubisarjas võitlust iga võidu nimel jätkata.

“Võtame mäng korraga ja see pole nii, et las see Euroliiga olla. See on ikkagi kõige kõvem liiga ja kõik tahavad asja hästi lõpetada ja nii palju võite saada kui võimalik. Kindlasti pole mõtet, et las Euroliiga läheb ja hakkame ainult koduliigas mängima. Iga võit on tähtis ja täna oli ilgelt kahju, et see ära läks. Oleks natukene juurde meile andnud ja edasi aidanud,” sõnas Vene lõpetuseks.

scroll to top