Suure edu maha mänginud Hamburg jätkas võiduseeriat, Kotsar tiimi resultatiivsemaid

-Maik-Kalev Kotsar ja Hamburg Towers korvpallimeeskond | Foto: Hamburg Towers Facebook

Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburgi Towers jätkab Saksamaa kõrgliigas võidulainel – täna alistati võõrsil Mitteldeutscher BC ehk sponsorinime järgi Syntainics MBC 85:80.

Hamburg alustas kohtumist suurepäraselt, võites avaveerandi 22:12 ning poolaja 45:27. Kotsar oli avapoolajal Hamburgi resultatiivseim 12 punktiga. Kolmandal veerandil aga tabas külalisi suur mõõn ja korraks jõudsid väljakuperemehed ka viigini 55:55. Mitteldeutscher püsis ohtlikult lähedal kuni lõpusekunditeni, kuid Hamburg suutis otsustavatel hetkedel eduseisu hoida.

Tavapäraselt algkoosseisu kuulunud Kotsar viibis väljakul lõpuks 25 minutit, mille jooksul viskas Hamburgi klubi paremuselt teise korvikütina 14 punkti (kahesed 6/10, vabavisked 2/4), hankis kuus lauapalli ja tegi ühe vaheltlõike. Negatiivse poole pealt tegi 211 cm pikkune keskmängija neli isiklikku viga.

Eestlasest rohkem punkte viskas Hamburgi poolel vaid ameeriklane TJ Shorts, kelle arvele kogunes 17 silma. Kaotajate resultatiivseim oli Poola koondislane Michal Michalak, kes viskas 29 punkti.

Hamburg on võitnud kõik senised neli Bundesliga mängu, olles üks neljast täiseduga jätkavast meeskonnast.

Wieder ein Spiel mit zwei unterschiedlichen Halbzeiten, glücklicherweise mit wichtigen Punkten in der Endphase, die zum…