Taas algviisikusse kuulunud Erkmaa aitas Trapani kolmanda järjestikuse võiduni

-Hugo Erkmaa | Foto: Siim Semiskar

Hugo Erkmaa koduklubi Trapani sai Itaalia esiliigas kolmanda järjestikuse võidu, kui alistas külla sõitnud Casale Monferrato meeskonna 78:76.

Kohtumine kulges suuremas osas tasavägiselt: kümne minuti järel oli seis viigis 18:18, poolajaks juhtisid külalised 34:33 ning kolmanda veerandi lõpuks olid 53:49 ees juba võõrustajad. Võidukorvi viskas sekund enne lõppu Trapani ääremängija Shonn Miller.

Erkmaa alustas teist kohtumist järjest algviisikus ning kogus 15 minutiga kuus punkti (kahesed 2/2, kolmesed 0/1, vabavisked 2/2). Eestlane viskas kõik oma punktid seejuures viimasel veerandajal. Veel jäi ta arvele üks lauapall, kaks resultatiivset söötu, üks vaheltlõige ja üks isiklik viga.

Üleplatsimeheks kerkis Trapani tagamees LaMarshall Corbett, kes viskas 19 punkti. Kaotajate resultatiivseim oli Fabio Valentini 18 punktiga.

Trapanil on nüüd rohelises alagrupis seitse võitu ja üheksa kaotust, millega võiduprotsendi järgi hoitakse 11. positsiooni. Casale Monferrato asub kaheksa võidu ja üheksa kaotusega seitsmendal kohal.