Taavi Jurkatamm ja San Francisco edenesid napi võiduga CBI turniiri finaali

-Taavi Jurkatamm | Foto: Siim Semiskar

College Basketball Invitational (CBI) turniiri poolfinaalis teenisid Taavi Jurkatamm ja San Francisco Dons 65:62 võidu Campbell Fighting Camelsi üle.

Tasavägise esimese poolaja võitis San Francisco 39:37. Eduseisu suudeti järgmised kümme minutit veel hoida, enne kui Campbell jõudis 51:51 viigini. Seejärel tehti aga 8:0 spurt ja ülejäänud ajaga ei jõudnud vastased isegi viigini enam.

Taavi Jurkatamm teenis mänguaega viis minutit, kuid punktiarvet ei avanud ja ühtegi pealeviset eestlane ei teinud. Tema arvele jäi üks korvisööt ja viskeblokeering. Negatiivse poole pealt tegi ta ühe pallikaotuse ja 2 isiklikku viga. Frankie Ferrari tõi parimana 18 punkti, vastaste poolelt sai samuti sama palju punkte kirja Chris Clemons.

Finaalis läheb San Francisco vastamisi North Texas Mean Green meeskonnaga. Kolme võiduni peetava seeria esimene mäng toimub esmaspäeval.