fbpx
Close

Taavi Jurkatamm: suurema osa suvest veedan koolis trenni tehes

-Taavi Jurkatamm | Foto: Siim Semiskar

-Taavi Jurkatamm | Foto: Siim Semiskar

San Francisco ülikooli (18-15) korvpallimeeskonna püüdlused jõuda esmakordselt pärast 1998. aastat WCC konverentsi turniiril finaali põrkasid eelmisel esmaspäeval vastu kõrgeima asetusega Gonzaga (29-4) meeskonda, kui vastu tuli võtta kindel 60:88 kaotus.

“Jah, saime suure kaotuse. Gonzaga on märtsis väga tugev meeskond ning raske on midagi positiivset sellise kaotuse puhul välja tuua. Aga isiklikult oli hea tunne jälle mängida,” jagas tolles mängus 22 minutit platsil viibinud San Francisco ääremängija Taavi Jurkatamm portaalile Korvpall24.ee oma muljeid.

“Meil 18 võiduga polnud reaalset võimalust NCAA finaalturniirile saada. Võimalik, et mängime CBI turniiri, aga see on veel lahtine,” sõnas Jurkatamm paar päeva enne kui tuli uudis, et San Francisco lähebki CBI turniiri mängima.

CBI ehk College Basketball Invitational on 2007. aastal algatatud ühemänguliste play-off seeriatena mängitav turniir, kus mängivad 16 tiimi, kes NCAA finaalturniirile või National Invitation Tournamentile (NIT) ei pääse ning on hooaja jätkamise eest nõus välja käima 50 000 dollarit.

“Kui meil hooaeg läbi saab, siis trennid ikka jätkuvad ning rõhk läheb rohkem jõusaalile ja individuaalsetele oskustele. Suvel tahan paremaks saada ja oma mängu arendada. Enamuse suvest peame koolis olema, seega suurema aja veedan siin trenni tehes,” võtab paberite järgi 206 cm pikkune noormees kahe hooaja vahelist aega võimalusena edasi areneda.

 

scroll to top