fbpx
Close

Wichita State mängib NCAA finaalturniiril, San Francisco hooaeg saab samuti jätku

-Rauno Nurger ja Wichita State | Foto: Siim Semiskar

-Rauno Nurger ja Wichita State | Foto: Siim Semiskar

Rauno Nurgeri kodumeeskond Wichita State Shockers pääses seitsmendat aastat järjest USA üliõpilasliiga NCAA finaalturniirile.

Viimase pingerea järgi 11. asetatud Shockers (25-7) suundub mängima San Diegosse, kus ta paigutati tabelisse Ida regiooni 4. asetusena. Avamängus kohtutakse reedel 13. paigutatud Marshalli (24-10) ülikooliga, kes pääses finaalturniirile esmakordselt pärast 1987. aastat.

See saab olema läbi aegade küll kolmas nende ülikoolide omavaheline kohtumine, kuid viimati mängiti nii ammu kui 15. detsembril 1941, mil Marshall võitis 60:24.

Selle seeria võitja kohtub pühapäeval kas 5. paigutatud West Virginia või 12. asetatud Murray State’iga.

Hooaega jätkavad ka Taavi Jurkatamm ning San Francisco Dons, kes võtsid vastu kutse mängida College Basketball Invitational nimelisel turniiril. Tegemist on võistlusega, kuhu pääsevad parimad meeskonnad, kes NCAA finaalturniirile ei kvalifitseerunud ning kes on nõus maksma ka 50 000 dollari suuruse osalemistasu.

San Francisco alustab turniiri kolmapäeval, kui vastaseks on Colgate’i ülikool. Selle paari võitja saab vastaseks kas Eastern Washingtoni või Utah Valley.

Maik-Kalev Kotsari ja South Carolina jaoks on hooaeg lõppenud.

scroll to top