Kaksikduublist napilt ilma jäänud Raieste oli Baskonia võidumängu parimate seas

-Sander Raieste | Foto: Baskonia

Hispaania korvpalli kolmandas liigas teenisid Sander Raieste ja Baskonia duubelmeeskond pühapäeval raske, 84:80 võidu Agustinos Leclerci üle. Eestlane oli oma tiimi paremuselt teine punktitooja.

Baskonia alustas kohtumist suurepäraselt, võites esimese veerandaja lausa 23:8. Külalised viskasid seejärel aga 30 punkti kodumeeskonna 15 vastu ja poolajale mindi viigiseisult. Leclerc oli enne viimast veerandaega nelja punktiga juhtimas, kuid otsustav neljandik kuulus siiski Baskoniale 28:20.

Sander Raieste teenis 25 minutit mänguaega ning viskas selle aja jooksul 15 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 2/4, kolmesed 3/4) ja võttis 9 lauapalli. Lisaks andis ta ühe korvisöödu ja tema vastu tehti kaks viga. Negatiivsele poolele jäid 3 isiklikku viga ja üks pallikaotus.

Baskonia resultatiivseim oli 17 punkti toonud Kristaps Gluditis. Võrdselt 11 silma lisasid Ioannis Dimakopoulos ja Arturs Kurucs. Kaotajate parimana viskas Anton Bouzan Cumplido 17 silma.

16 meeskonna seas on Baskonia üheksandal tabelireal, Leclerc jätkab 14. kohal.