Tanel Kurbas ja Levice lõpetasid veerandfinaali 31-punktilise võiduga

-Tanel Kurbas | Foto: Siim Semiskar

Slovakkia korvpalli kõrgliiga play-offis sammus Tanel Kurbase kodumeeskond Levice kindla 3:0 seeriavõiduga poolfinaali, kui viimati alistati Bratislava Karlovka koguni 91:60.

Võõrustajad tegid suure vahe sisse juba esimese poolajaga, mis võideti 20 punktiga. Kolmandal veerandajal oldi vastasest 22:12 paremad ning ka viimane neljandik võideti 21:20.

Tanel Kurbas viibis väljakul ligi 17 minutit ja viskas selle ajaga 6 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 2/4, kolmesed 0/2). Tema nimele jäi veel 3 lauapalli, 2 korvisöötu, 2 vaheltlõiget, üks pallikaotus ja 2 isiklikku viga.

Milivoje Mijovic tõi võitjate parimana 20 punkti ja 7 lauapalli, 15 silma lisas Miha Vašl. Vastaste resultatiivseim oli Dalibor Hlivak 12 punktiga ning 11 silma viskas Juraj Hašan.

Poolfinaalis läheb Levice vastamisi Komarno Rieker – BC Prievidza paari võitjaga. Rieker on seeriat 2:0 juhtimas.