fbpx
Close

Tartuga selg vastu seina olukorda jäänud Priit Vene: mängud pole veel läbi!

-Priit Vene ja Tartu Ülikool | Foto: Siim Semiskar

-Priit Vene ja Tartu Ülikool | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli meistriliigas alistas Tallinna Kalev/TLÜ kolmapäeval võõrsil veerandfinaalide kolmandas mängus Tartu Ülikooli 83:77 ning juhib nüüd kolme võiduni mängitavat seeriat 2-1. Viimases kahes mängus kaotusekibedust tunnistanud Tartu Ülikooli meeskonna peatreeneri Priit Vene sõnul said otsustavaks kogemused.

“Tänases mängus maksid staaž ja kogemused. Me eksisime esimesena, saime küll mängu tagasi ja lõpus olid omad kohad ka olemas, aga vastane mängis kogenumalt ja kindlamalt,” selgitas Vene klubi pressiteate vahendusel.

Tartlased viskasid mängus 30 kahepunktiviske kõrval peale koguni 42 kaugviset, tabades neid 31-protsendiliselt. Priit Vene sõnul tingis selle osaliselt ka Kalevi taktika: “Neil on korvialune üsna tihedalt mehi täis ja tõmbavad hästi kokku, sellest ka see küllaltki suur kaugvisete võtmine.”

Tartlaste juhendaja kinnitusel pole tema võistkond kindlasti veel rätikut ringi visanud ning selg vastu seina olukorras minnakse lahingut andma: “Ega mängud pole veel läbi. Meil on vaja emotsioon üles saada ja reedel esimene ning pühapäeval teine samm teha,” sõnas Priit Vene.

Seeria liigub nüüd Viimsisse, kus reedel ehk 19. aprillil kell 17.00 mängitakse Karulaugu spordikeskuses neljas kohtumine, mis Kalevi võidu korral jääb ka viimaseks.

scroll to top