fbpx
Close

Teamshield’i küsimusmäng viib kuulajad koos Kalev Kruusiga kalavetele!

-Kalev Kruus | Foto: Kalamehejutud Facebook

-Kalev Kruus | Foto: Kalamehejutud Facebook

Korvpallipodcasti “Möödavise” järjekordses osas käis külas armastatud spordikommentaator Kalev Kruus, kelle kohta esitatud küsimus võib osutuda tõeliseks pähkliks.

Teatavasti on Kalev Kruusi ühekpeamiseks hobiks kalastamine ning seejuures on mees rännanud ringi erinevates maailma otstes ning tõmmanud telekaamerate ees mitmesugust saaki veest välja. Küsime: Mitmes erinevas riigis on Kalev Kruus telesaate “Kalamehejutud” raames kalavetel käinud?

Korvpall24.ee eridisainiga särk loositakse kõigi nende vahel, kes vastavad õigesti riikide arvu. Aga see pole veel kõik! Kui nimetad õigesti ära ka kõik need riigid, siis võid võita ka lisaauhinna, milleks on kirjastuse Varrak poolt välja antav Kobe Bryanti raamat “Mamba mõtteviis”.

Eelmise küsimusmängu võitis Heiki Kustavson. Heiki, selleks, et auhind kätte saada, viska pilk peale TeamShield.com’i Facebooki lehele ja hakka seda jälgima. Seejärel võta ühendust PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime selja peale lased kirjutada.

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

Kuula kogu saadet uuesti (küsimusmäng alates 33.15):

scroll to top