Teise poolaja 22 punktiga kaotanud Gran Canaria pidi Türgi tippklubi paremust tunnistama

-Siim-Sander Vene | Foto: CB Gran Canaria Facebook

Korvpalli Euroliiga 22. voorus pidi Siim-Sander Vene koduklubi Gran Canaria Herbalife võõrsil Anadolu Efesilt vastu võtma 74:93 kaotuse.

Efesile kuulus avaveerand 26:17, aga poolajaks oli Gran Canaria 46:43 juhtima pääsenud. Järgmise kümne minutiga viskas Türgi klubi 26 silma külaliste 14 vastu ja koos viimase neljandiku 24:14 paremusega teeniti 19-punktiline võit.

Siim-Sander Vene mängis ligi 11 minutit ja viskas selle ajaga 3 punkti (kahesed 0/2, kolmesed 1/1), kaotas korra palli ja tegi 3 isiklikku viga. Tiimi parim oli Clevin Hannah 16 punktiga, Efesi resultatiivseimana tõi Krunoslav Simon 25 punkti.

Gran Canarial on turniiritabelis kirjas 6 võitu ja 16 kaotust, millega asutakse 14. kohal. Efes (14-8) jätkab neljandana.

Järgmise mängu peab Gran Canaria Euroliigas 21. veebruaril Moskva CSKA vastu. 10. veebruaril minnakse aga Hispaania kõrgliigas vastamisi Gipuzkoa võistkonnaga.