fbpx
Close

“Tiitlikoguja” Mailis Pokk jätkab tiimis, kes tema abil tõusnud Saksamaal domineerima!

-Mailis Pokk | Foto: Rutronik Stars Keltern Facebook

-Mailis Pokk | Foto: Rutronik Stars Keltern Facebook

Eesti viimaste aegade üks paremaid naiskorvpallureid Mailis Pokk jätkab ka uuel hooajals värskelt taas Saksamaa meistriks kroonitud Kelterni ridades.

Kelterni Facebooki lehel reklaamiti algaval nädalal 29. sünnipäeva tähistavat ääremängijat kui “tiitlikogujat”, kes olnud osaline kõigis Kelterni viimaste aastate tiitlivõitudes.

2018. aastal oli Pokk olulises rollis, kui lõpp tehti Wasserburgi toonasele viis aastat kestnud domineerimisele ning eestlanna pidurdas edukalt toonast staari Monique Reid’i.

Pärast seda sai Pokk võimaluse Prantsusmaa kõrgliigas, kuid oli ühe vaheaasta järel Kelternis tagasi. Tõsise põlvetrauma tõttu jäi Pokil kogu 2019/20 hooaeg vahele, kuid siis jäi liiga koroonaviiruse tõttu ka lõpuni mängimata.

2020. aasta sügisel naasis eestlanna pärast vigastuspausi platsile ja suurepärase hooaja kulminatsiooniks alistati finaalseerias 3-0 Osnabureci naiskond. Ühtlasi tuldi ka koguni kahel korral karikavõitjateks.

Kelterni naiskond kaotas Saksamaa meistriliiga raames kogu hooaja peale vaid ühe kohtumise ning Pokk kogus 29 mänguga keskmiselt 16,6 minutit, 7 punkti, 3,6 lauapalli ja 0,8 korvisöötu. Eestlanna tabas kahepunktiviskeid 53,9% täpsusega ning kolmeseid 27,1-protsendiliselt.

“Me oleme väga rahul, et Mailis jätkab meiega seda teekonda. See on omamoodi ka suurepärane tunnustus meil tehtavale tööle ja linnale,” kommenteeris Kelterni peatreener Christian Hergenröther Pokiga tehtud lepingupikendust.

One more year – MAILIS POKK

Die Verantwortlichen der Sterne freuen sich auf eine weitere Saison mit „Titelsammlerin“…

Posted by Rutronik Stars Keltern on Laupäev, 8. mai 2021

scroll to top