TLÜ naiskonnal tuli Ülikoolide Euroopa mängudel taas kaotust tunnistada

-Janett Perv | Foto: Siim Semiskar

Portugalis Coimbra linnas toimuvatel Ülikoolide Euroopa mängudel pidi Tallinna Ülikooli korvpallinaiskond kaotuse vastu võtma, kui Krakowi Tehnikaülikoolile jäädi alla 59:90. Turniiri avamängus tunnistati türklannade Bahcesehiri Ülikooli 70:61 paremust.

Esimese veerandaja kaotas TLÜ 11:15 ja poolajaks olid vastased juba 41:25 ette pääsenud. Kolmandal veerandajaga suurenes Krakowi eduseis 32 punktile. Viimase neljandiku suutsid eestlannad 23:22 võita, aga kokkuvõttes tuli vastase 31-punktilist paremust tunnistada.

Janett Perv oli TLÜ parim 18 punktiga. Marie Roosalu lisas 11 silma. Võitjate resultatiivseim oli Alicja Grabska samuti 18 punktiga. Võrdselt 13 silma jäi Magdalena Ruta ning Katsiaryna Pratasevichi nimele.

Järgmises mängus läheb TLÜ vastamisi kohaliku Coimbra Ülikooliga.