Treier sai Euroliiga veerandfinalisti vastu punktid kirja, Sassari aga valusa kaotuse

-Kaspar Treier | Foto: Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo oli kolmapäeval Itaalia korvpalli kõrgliigas võõrustamas sealset tippklubi ja käimasoleval hooajal ka Euroliigas veerandfinaali pääsenud Milano A|X Armani Exchange’i, kellelt tuli vastu võtta 73:85 (15:19, 18:21, 18:21, ) kaotus. Ligi viis minutit enne kohtumise lõppu juhtis Milano vaid 64:62 ning minut enne lõpuvilet 80:73.

Kahepunkti- ja kolmepunktiviskeid tabas Milano paremini vastavalt 63,3% – 52,8% (19/30 – 19/36) ning 44,4% – 37,5% (12/27 – 9/24). Vabaviskeid tabati samuti paremini 78,6% – 53,3% (11/14 – 8/15). Korvisööte andis Milano rohkem 23:17, vaheltlõikeid tegi enim Sassari 6:4. Pallikaotuseid kogunes Sassaril 13, Milanol 14.

Kaspar Treier teenis mänguaega 13 minutit ja viskas 2 punkti (kahesed 1/3, kolmesed 0/3). Lisaks võttis ta 3 lauapalli, andis 2 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, ühe pallikaotuse ja ühe isikliku vea.

Marco Spissu viskas Sassari parimana 24 punkti. Jason Burnell lisas 14 punkti, 7 lauapalli ja 4 korvisöötu ning Miro Bilan kogus 10 punkti ja 6 lauapalli.

Võitjate resultatiivseim oli 28 punkti toonud ja 6 lauapalli hankinud Zach Leday. Shavon Shields järgnes 19 punkti ja 4 lauapalliga ning Malcolm Delaney nimele jäi 11 punkti ja 6 korvisöötu.

Turniiritabelis asub Sassari 14 võidu ja üheksa kaotusega viiendal kohal. Milano on 19 võidu ja kuue kaotusega teisel positsioonil.

Järgmise mängu peab Sassari ära 18. aprillil, kui võõrsil minnakse vastamisi Brescia Germani Basket võistkonnaga.