VIDEO | Üleplatsimees Kotsar tegi punktirekordi, aga Hamburg kaotas viimase sekundi kolmesest

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: imago images/Baering/Scanpix

Saksamaa kõrgliigas pidi Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburgi Towers võtma vastu ülivalusa kaotuse, kui võõrsil jäädi viimase sekundi viske järel 88:89 alla Oldenburgi EWE Basketsile.

Algkoosseisus alustanud Kotsar viibis väljakul 33 minutit ning tõi selle ajaga üleplatsimehena 21 silma (kahesed 9/11, vabavisked 3/3), mis tähistab tema punktirekordit Hamburgi särgis. 211 cm pikkuse keskmängija senine punktirekord oli 19 silma (2. jaanuaril Vechta vastu). Lisaks kogunes eestlase arvele kaks lauapalli, neli resultatiivset söötu, kaks vaheltlõiget, üks blokeeritud vise, kolm pallikaotust ja kolm isiklikku viga.

Avaveerandi kaotas Hamburg 25:30, kuid poolajaks oli seis viigis 50:50. Mängu teine poolaeg kulges samuti väga tasavägiselt. Oldenburgile tõi võidu ameeriklase Keith Hornsby kaugvise, mis läbis korvirõnga koos lõpusireeniga. Võitjate resultatiivseimaks kerkis Hornsby kaasmaalane Rickey Paulding, kes viskas 18 punkti.

Hamburg on kogunud nüüd üheksa võitu ja kuus kaotust, millega ollakse 18 meeskonna konkurentsis seitsmendal kohal. Oldenburg on 14 võidu ja kolme kaotusega neljandal tabelireal.

Hamburg peab sel nädalal veel kaks mängu, kui reedel kohtutakse kodus Bonni ja pühapäeval võõrsil Giesseni 46ersiga.