fbpx
Close

Valga-Valka alustab võistkonna komplekteerimisega, klubi pikaaegne mängumees lõpetas karjääri

Avatar
-BC Valga-Valka/Maks&Moorits | Foto: BK Valga-Valka Facebook

BC Valga-Valka/Maks&Moorits on pärast ebaõnnestunud hooaega järeldusi tegemas ning vaatamata erinevatele spekulatsioonidele kavatsetakse korvpallikaardil edasi olla.

Valga-Valka peatreenerina alustas mullu lätlane Armands Misus, kelle käe all suudeti esimesest seitsmest mängust võita vaid üks ning novembri alguses toodi uueks juhendajaks Mihhail Karpenko. Mängijate osas toimus samuti mitmeid muudatusi ja hoolimata üksikutele tõusudele jäi saldoks 7 võitu ning 21 kaotust, millega ei tagatud play-off kohta Eesti-Läti ühisliigas ega Eesti meistrivõistlustel.

“Hooaeg lõppes hästi, aga siis oli rong juba läinud,” sõnas klubi üks eestvedaja ja Valga vallavanem Margus lepik Lõuna-Eesti Postimehele. Seejuures kinnitas ta, et mõtted on juba järgmisel hooajal ning meeskonda pannakse kokku. Täpsemad detailid pidavat selguma juulis.

Pooleteise nädala eest tuli uudis, et ligi üheksa aastat Valga-Valkat esindanud Robert Peterson asub Tartu Ülikooli klubi juurde peamänedžeri rolli täitma. Ühtlasi lõppes vigastuse tõttu tema mängijakarjäär. “Sõpradega ikka hakkan käima palli patsutamas,” ütles Peterson. Ta lisas, et sõbrad ja tuttavad on kutsunud küll esiliigas kaasa lööma, kuid tiheda töö tõttu see hetkel plaanis pole.

Mängimise kõrvalt viimati ka Valga-Valkas mänedžerina tegutsenud Peterson tõdes, et eelmise hooajaga ei saa rahule jääda. “Põhjuseid võib leida palju. Üks peapõhjus oli kindlasti see, et hooajaks ettevalmistumine jäi hilja peale.”

scroll to top
Inline
Inline