fbpx
Close

Eesti 3×3 koondistel oli reedel kontrollturniiril Prantsusmaal must päev

-Eesti 3x3 korvpallikoondised | Foto: Siim Raudla

-Eesti 3×3 korvpallikoondised | Foto: Siim Raudla

Eesti 3×3 korvpallikoondised ei suutnud Prantsusmaal Voironis peetaval treeningturniiril kõrgesse mängu sekkuda, kui meeskonna (Martin Dorbek, Joonas Järveläinen, Karl Johan Lips ja Rannar Raap) laeks jäi kaheksandikfinaal ja naiskond (Janne Pulk, Annika Köster, Kadri-Ann Lass ja Merike Anderson) kaotas veerandfinaalis.

Meeste esindus läks reedel play-offi avaringis vastamisi Ukraina A-koondisega ning vastu võeti 16:21 kaotus. Sellega langeti konkurentsist ning ei saadud jätkata ka kohamängudel. Meeste turniiril jõudsid poolfinaali välja Prantsusmaa U23 – Ukraina B-koondis ning Prantsusmaa B-koondis – USA.

Meie naiskond sai veerandfinaalis 16:21 kaotuse Ukraina A-koondiselt, kuid sai jätkata mängimist kohtadele 5.-8. Seal jäädi kindlalt 10:21 alla Prantsusmaa A-koondisele ning laupäeval ootab ees mäng 7. koha peale Belgiaga, kes kaotas täpselt sama skooriga Hiina B-koondisele. Naiste turniiril on poolfinaalis vastamisi minemas Ukraina A-koondis – Hispaania ja Rumeenia A-koondis – Ungari.

Eesti meeste koondis lendab juba järgmisel nädalal Amsterdamis toimuvale MM-ile otse Prantsusmaalt, naised tulevad korraks koju, et 18. juunil koos meeste Euroopa mängude koondisega asuda teele Minski suunas.

scroll to top